Oferta pracy

Doradca klienta w sklepie kosmetycznym

Alshaya Poland

  • aleja Wyzwolenia 18-20, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedzele handlowe
  • Godziny pracy:w godzinach otwarcia Centrów Handlowych
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Wyzwolenia 18-20

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów sklepu The Body Shop;

  • Udzielanie porad w doborze produktów;

  • Obsługa kasy fiskalnej;

  • Dbałość o sklep zgodnie z polityką i standardami firmy.

Podział czasu pracy
65%

Obsługa klienta

35%

Inne zadania i czynności

Nasze wymagania

ŚMIAŁO APLIKUJ, JEŚLI:

Uwielbiasz świat kosmetyków, chcesz rozwijać swoje pasje, interesujesz się branżą kosmetyczną i z chęcią poznajesz nowe produkty i trendy.

Lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą otwartą, a nawiązywanie relacji z klientem nie stanowi dla Ciebie problemu.

Nie masz doświadczenia w branży beauty? Nie martw się! Twoja pasja i zaangażowanie to klucz do sukcesu – nauczymy Cię wszystkiego!

To oferujemy

  • Pracę w etycznej, ekologicznej i odpowiedzialnej społecznie marce kosmetycznej;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Atrakcyjny system premiowy - 17,5 % wynagrodzenia zasadniczego;

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;

  • Liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe pozwalające poznać markę i nabyć praktyczne umiejętności z technik Obsługi Klienta;

  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej Luxmed i karty sportowej Multisport;

  • Kartę zniżkową na produkty wszystkich naszych marek: Bath&Body Works, The Body Shop i Victoria's Secret

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Etapy rekrutacji
1

2

Skontaktujemy się z tobą telefonicznie

3

Spotkanie rekrutacyjne w Sklepie

4

Podpisujemy umowę i działamy!

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Health & Beauty mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria's Secret, THE BODY SHOP, Bath & Body Works.

Przewiń do profilu firmy