Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

DAKTYL sp. z o.o.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziele handlowe
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży , wykładanie towaru i dbanie o właściwy sposób ekspozycji, zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie

Nasze wymagania

  • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole, pozytywnego nastawienia do ludzi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, zdobywanie nowych umiejętności i doświadczeń, pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole

    O nas

    Bricomarché to sieć supermarketów typu „dom i ogród”. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie i mamy wszystko to, czego potrzebujesz. Jesteśmy częścią Grupy Muszkieterów, która jest największym europejskim zrzeszeniem niezależnych przedsiębiorców.