Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w Sklepie

LEDTRENDS sp. z o.o.

2 8004 500 brutto / mies.
  • Zakopiańska 58
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakopiańska 58

Kraków

Aktualnie poszukujemy na stanowisko SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA w sklepie Ledtrends.

Gwarantujemy umowę o pracę i atrakcyjny system wynagrodzeń.

OPIS STANOWISKA

  • obsługa klienta,
  • sprzedaż w sklepie zgodnie ze standardami firmy,
  • doradztwo (w doborze oświetlenia Led),
  • kontakt z działem księgowym

WYMAGANIA

  • bardzo dobra znajomość technik sprzedażowych,
  • wysoki standard obsługi klienta,
  • umiejętność wystawiania dokumentów sprzedażowych,
  • znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala – bez konieczności szkolenia w tym zakresie,
  • dokładność i skrupulatność w terminowym przygotowywaniu dokumentów dla działu księgowego,
  • znajomość branży LED, oświetleniowej lub elektrycznej (albo pokrewnej będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, entuzjazm i zaangażowanie,
  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie techniczne).

OFERUJEMY

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • motywacyjny system wynagrodzeń (atrakcyjna premia),
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń (szkolenia),
  • pracę w zgranym i zaprzyjaźnionym zespole,
  • dobrą atmosferę i smaczną kawę.

Ogłoszenie archiwalne