Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

MEDISQUAD Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

MEDISQUAD Sp. z o.o.

Lubartowska 56

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta
  • sprzedaż artykułów medycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe – fizjoterapia, farmacja, pielęgniarstwo, medycyna
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Obsługa programu rozliczeniowego NFZ
  • Znajomość sprzętu ortopedycznego w podstawowym zakresie
  • Obsługa komputera – poczta, pakiet Office
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość programu Subiekt GT

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełny etat.

O nas

Medisquad sp. z o.o. Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą artykułów sanitarnych oraz sprzętu medycznego. Istniejemy na rynku od 2010 roku.

Doradca klienta w sklepie, Lubartowska 56, Lublin