Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie medycznym - fizjoterapeuta

ORTO-MED Łukasz Kowal - Specjalistyczne Zaopatrzenie Medyczne, KOWAL-MED Przychodnia Rehabilitacji

  • Żwirki i Wigury 10, Myślenice
    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Żwirki i Wigury 10

Myślenice

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w sklepie medycznym

  • dobór sprzętu ortopedycznego

  • realizacja wniosków NFZ

  • obsługa systemu sprzedażowego

  • dbanie o czystość i dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • ukończone studia kierunkowe (np. fizjoterapeuta, pielęgniarka, technik farmacji , inż. biomedyczny), aktualne prawo wykonywania zawodu,

  • duża chęć rozwoju i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • uczciwość i lojalność wobec pracodawcy

To oferujemy

  • wieloletnią pracę,

  • umowę na cały etat,

  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji,

  • szkolenia i rozwój osobisty,

  • wsparcie w każdej sytuacji.

O nas

ORTO-MED Specjalistyczne Zaopatrzenie Medyczne, firma z wieloletnią i stabilną sytuacją na rynku. Aktualnie posiadamy 10 sklepów medycznych na terenie małopolski i śląska.