Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

MOUNTAIN WAREHOUSE POLSKA sp. z o.o.

3 0503 800 brutto / mies.
  • Modlniczka (pow. krakowski)

    Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki,

Nasze wymagania

  • jesteś osobą kontaktową,

  • praca w zespole sprawia Ci przyjemność,

  • szybko się uczysz i chcesz się rozwijać

  • To nam wystarczy! Wszystkiego Cię nauczymy podczas szkoleń wstępnych.

To oferujemy

  • oferowany wymiar etat 1/2 (możliwość dopracowania do pełnego etatu)

  • elastyczny grafik,

  • szkolenia,

  • możliwość awansu,

  • pracę w młodym i pełnym energii zespole,

  • pakiet socjalny w tym karta Multisport,

  • miesięczne premię sprzedażowe uzależnione od wyników

  • duże zniżki na nasz asortyment.

O nas

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 270 sklepów w Europie (Polska, Niemcy, Austria), USA, Kanadzie i Nowej Zelandii.