Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

Sklepy Zoologiczne ZooZakupyO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i pomoc klientom w zakupach
  • obsługa procesu sprzedaży
  • dbanie o prawidłową ekspozycje produktów
  • przyjmowanie dostaw
  • raportowanie

Nasze wymagania

  • doświadczenie pracy w sklepie zoologicznym
  • łatwość nawiązywania kontaktów i przyjemność z pracy z klientem
  • obsługa komputera
  • znajomość programu Subiekt będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość połączenia pracy z pasją, rozwijanie zainteresowań
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach, wolne soboty i niedziele
  • atrakcyjny system premiowy
  • atrakcyjne rabaty pracownicze
  • Możliwość wyboru miejsca pracy spośród naszych 11 lokalizacji.
  • W naszych sklepach NIE sprzedajemy zwierząt.

O nas

ZooZakupy to sieć 11 sklepów zoologicznych zlokalizowanych w Poznaniu, Borówcu, Gruszczynie i Tulcach. Naszym celem jest zapewnienie szerokiego i atrakcyjnego asortymentu karm i akcesoriów dla zwierząt z obsługą doradcy na wysokim poziomie. Mamy kameralne sklepy - blisko ludzi i zwierząt.

Doradca klienta w sklepie, Poznań