Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

GK4 Poland Sp. z o.o.

  • Krysiewicza 3a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Krysiewicza 3a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenia na stanowisku doradcy w branży odzieżowej,

  • znajomości zagadnień związanych z modą,

  • chęci uczenia się i podnoszenia swoich kompetencji,

  • profesjonalizmu oraz odpowiedzialności za wysokie standardy firmy,

  • dobrej organizacji pracy,

  • umiejętność zaznaczania korekt krawieckich oraz wiedza dotycząca tkanin będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie z branży modowej,

  • pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach,

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie sprzedażowe.

O nas

Zatrudnimy na stanowisko Doradcy Klienta. Miejsce pracy: Poznań - Salon Balamonte

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia prosimy przysyłać poprzez przycisk aplikowania.