Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

BABYFIZJO MONIKA MŁODA

3 1003 800 brutto / mies.
  • Szwajcarska 14, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Szwajcarska 14

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo i pomoc klientom w doborze produktów dopasowanych do wieku oraz rozwoju dziecka

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów, porządek

  • przygotowanie krótkich postów na potrzeby mediów społecznościowych

Nasze wymagania

  • łatwości budowania relacji z klientem (pozytywne usposobienie, energia, kultura osobista)

  • znajomości asortymentu (zabawki, akcesoria) skierowanego dla dzieci w wieku 0+ - 8 lat i gotowości do poszerzenia wiedzy w tym zakresie

  • umiejętności obsługi mediów społecznościowych

  • mile widziana praktyka w handlu detalicznym i podstawowa znajomość obsługi programu sprzedażowego

To oferujemy

  • możliwość premii w ramach realistycznych zadań

  • rabat pracowniczy na produkty dziecięce

  • możliwość elastycznego grafiku - sklep/duże stoisko otwarty będzie od poniedziałku do soboty od 9.00 do 21.00 – system pracy (2 osoby) do uzgodnienia.

O nas

Sklep w zabawkami i akcesoriami dla dzieci marek premium (dotychczas tylko sklep internetowy), praca od zaraz (w sklepie od 2 listopada, w drugiej połowie października szereg działań przygotowawczych do otwarcia)