Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

FIRMA "ARUBA" BOBER RAFAŁ, KOSIOROWSKI GRZEGORZ

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:30-16:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Tadeusza Rejtana 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klienta

  • Składanie zamówień

  • nadzór nad pracą przedstawicieli handlowych

  • kontakt z kontrahentami

  • obsługa reklamacji

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość branży kosmetycznej

  • Dokładność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość kosmetycznych nowinek i najnowszych trendów

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

O nas

Firma Aruba powstała w 2002 roku w Rzeszowie. Przez piętnaście lat funkcjonowania na rynku kosmetycznym, stworzyliśmy wspólnie z pracownikami sprawnie działający sklep zajmujący się dystrybucją kosmetyków, akcesoriów do makijażu oraz sprzętu dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Jesteśmy również w posiadaniu własnego Centrum Szkoleniowego, dzięki któremu szkolimy kosmetyczki, wizażystki oraz wszystkie osoby, które zainteresowane są pogłębianiem swojej wiedzy na tematy makijażowo - kosmetyczne, które w ostatnich latach zyskały na popularności. Na kosmetykach i wizażu znamy się jak nikt inny.