Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

EL-BUD ŚREM sp. z o.o.O firmie

2 8004 000 brutto / mies.
  • Przemysłowa 9
    Śrem, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EL-BUD ŚREM sp. z o.o.

Przemysłowa 9

Śrem

Firma EL-BUD została założona w 1999 roku. Hurtownia znajduje się przy ul. Przemysłowej 9 w Śremie. Firma działa na powierzchni 2 ha, oraz posiada nowoczesny salon sprzedaży o powierzchni 400 m2.

Od momentu powstania nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych – hutniczych . Oferowane przez nas materiały posiadają atesty i długotrwałe gwarancje jakościowe. Naszym największym atutem jest doświadczenie , szeroka gama oferowanych towarów, fachowa obsługa i doradztwo, konkurencyjne ceny oraz terminowość dostaw.

Firma EL-BUD ŚREM - 29 lat na rynku

Poszukuje pracownika na stanowisko doradca klienta/sprzedawca materiałów budowlanych.

Obowiązki:

  • obsługa klienta
  • zakup towarów handlowych
  • odbiór towarów
  • dbanie o właściwą ekspozycję towarów

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dyspozycyjność
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • kreatywność i komunikatywność , wysoka kultura osobista
  • dokładność, odpowiedzialność , uczciwość
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole i dostosowania się do różnych

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobycie cennego doświadczenie podczas pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • możliwość przyuczenia

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne