Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Myodoo.pl

4 5009 000 brutto / mies.
  • Andrzeja Struga 36, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Myodoo.pl

Andrzeja Struga 36

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Jako Specjalista ds. Sprzedaży będziesz:

• zajmował się przede wszystkim szeroko pojętą obsługą klienta

• aktywnie sprzedawał i dosprzedawał różne usługi i produkty ( z naciskiem na dosprzedaż :))

• aktywnie brał udział w konkursach sprzedażowych i realizował nakładane plany

• dzwonił do naszych stałych klientów, którym kończą się umowy aby zaprosić ich do salonu

• dbał o odpowiedni obieg i porządek w dokumentach- nie musisz kochać papierologii, ale musisz zaakceptować fakt, że będzie to jeden z elementów Twojej pracy.

• dbał o porządek w swoim miejscu pracy

• aktywnie uczestniczył w „życiu” salonu i służył pomocą swoim koleżankom i kolegom z pracy :)

Nasze wymagania

• lubisz ludzi- warunek najważniejszy :)

• masz doświadczenie w sprzedaży lub czujesz, że sprzedaż jest czymś w czym byś się świetnie sprawdził

• zależy Ci, by zarabiać bardzo dobre pieniądze

• nawiązywanie kontaktów z nowymi ludźmi jest dla ciebie czymś całkowicie naturalnym

• rozmowy telefoniczne z klientami nie sprawiają Ci najmniejszego problemu

• jesteś proaktywny i zawsze dążysz do założonego celu.

• nie zrażasz się kiedy słyszysz „ NIE” od klienta

• gdy pojawia się problem zawsze dążysz do jego rozwiązania.

• zawsze dążysz do samodoskonalenia i chętnie uczysz się nowych rzeczy

• świetnie odnajdujesz się w środowisku ciągłych zmian

Doświadczenie w sprzedaży usług oraz zainteresowanie nowymi technologiami będą dodatkowym atutem, ale nie jest to warunek konieczny.

To oferujemy

• stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę

• liczne konkursy i premie sprzedażowe- możemy śmiało powiedzieć, że u nas zarabia się najlepiej w tej branży :)

• szkolisz się pod okiem naszych najlepszych handlowców, aby w przyszłości też osiągać wspaniałe wyniki (sprzedażowe i finansowe :) ).

• przyjazną atmosferę i pracę w kameralnej firmie w której każdy pracownik jest ważny

O nas

Jesteśmy niewielką firmą posiadającą dziewięć salonów w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. Daleko nam od korporacyjnych praktyk, gdzie pracownik jest tylko cyferką w excelu. Nie znaczy to, że wyniki nie są dla nas ważne - wręcz przeciwnie, ale poświęcimy Ci bardzo dużo czasu na to, aby nauczyć Cię jak je osiągać. Poza tym wszyscy się znamy, chętnie sobie pomagamy i dobrze czujemy w swoim towarzystwie. Mówimy sobie na „Ty” niezależnie czy rozmawiamy z prezesem firmy, koordynatorem czy stażystą, dzięki temu atmosfera jest u nas bardzo kameralna. Jesteśmy 30-osobową Vegafonową rodziną do której bardzo chętnie zaprosimy Ciebie, jeśli spełnisz powyższe wymagania :)