Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

F1-GENERATION POLSKA sp. z o.o.

20,0040,00 brutto / godz.
  • plac Żołnierza Polskiego 21, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, Staramy się elastycznie utorzyć grafik pod preferencje kandydatów.
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, Godziny uzależnione są od sezonowości. W ciągu dnia i wieczorem.
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + nadgodziny

plac Żołnierza Polskiego 21

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Aktywna sprzedaż naszych produktów na Jarmarku Bożonarodzeniowym

Obsługa klienta i doradztwo przy wyborze towaru

Dbanie o zadowolenie klientów i wizerunek firmy MuseARTa.pl

Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Ekspozycja produktów na stanowisku i ich promocja

Uzupełnienia z magazynu

Obsługa kasy fiskalnej, terminala oraz raportowanie

Praca Sezonowa

w Zakopanym od około 08.12.22 do 09.01.2023

w Szczecinie od około 01.12.22 do 23.12.2022

w Krakowie od około 25.11.22 do 01.01.2023

Nasze wymagania

Komunikatywność i otwartość w relacji z klientami

Punktualność i obowiązkowość

Uśmiech na twarzy

Zainteresowanie sztuką lub atmosferą świąteczną

Jesteś studentem poniżej 26 roku (na plus, nie jest warunkiem koniecznym)

Definitywnie lubisz Święta i atmosferę wokół nich !

Jesteś elastyczny i gotowy pracować w systemie zmianowym (jarmark jest otwarty 7 dni w tygodniu od 10-21)

Doświadczenie na Eventach lub Jarmarkach (na plus)

Język angielski (komunikatywny na plus) !

Umiejętność lub gotowość do obsługi kasy fiskalnej (doświadczenie na plus) !

To oferujemy

Wesołe środowisko pracy, w którym wszyscy się znają,

Wspaniałą markę i możliwość zakupów z b. wysokimi rabatami,

Zaufanie i elastyczność,

Ducha zespołu i ludzi, którzy naprawdę lubią to, co robią,

Stałą ponadnormatywną podstawę,

Atrakcyjną prowizję za doskonałe wyniki w sprzedaży,

Refundację Twojej ulubionej kawy lub herbaty,

Refundację ciepłego posiłku jeśli pracujesz cały dzień,

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

O nas

MuseARTa.pl na Jarmarku Bożonarodzeniowym to przebojowe skarpetki, które nigdy nie wyjdą z mody.

Dlaczego? Ponieważ nasze wzory to najpopularniejsze dzieła w sztuki, których wartość jest wieczna. Nasi klienci bardzo często kolekcjonują je, tak jak można kolekcjonować dzieła sztuki. Jesteśmy idealną inspiracją do prezentów i sami w sobie jesteśmy dziełem sztuki !

W okresie świątecznych nasze skarperty sprzedawane są w bombkach na Jarmarkach. Chcielibyśmy pojawić się przy naszym domku z choinką na której wisieć będą nasze dzieła sztuki, skarpertki i bombki.

Jako MuseARTa proponujemy, abyśmy włączyli największe dzieła sztuki do naszej garderoby. Niech sztuka stanie się częścią naszego życia. To właśnie dlatego postawiliśmy sobie za cel, aby nasze produkty były najwyższej jakości.

Zobacz nas na naszej stronie www. i wygogluj Kiosk Sztuki w Warszawie przed rozmową kwalifikacyjną.