Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

MAQSIMUM Matusiewicz Ruchlewicz Wycichowski Sp. j.

4 6007 700 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Dwie soboty w miesiącu
  • Godziny pracy:10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Aleja Papieża Jana Pawła II 5

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Zostań Autoryzowanym Sprzedawcą Apple w Maqsimum!

Obecnie poszukujemy osoby z doświadczeniem handlowym w dziale IT zaznajomionej z systemem macOS - znacznym atutem będzie, jeżeli użytkujesz go na codzień. Twoim zadaniem będzie kompleksowa obsługa naszych klientów - poczynając od dbania o ekspozycję, przez prowadzenie rozmów / korespondencji aż po pełną realizację procesu sprzedaży. Zależy nam na dłuższej współpracy - jeżeli chętnie się uczysz, zapewnimy Ci stałe zatrudnienie.

Jeśli posiadasz znajomość systemu macOS oraz doświadczenie z szeroko zakrojoną obsługą klientów IT i zainteresowało Cię nasze ogłoszenie, prześlij nam swoje CV.

Do rozważenia Twojej kandydatury załącz także krótki list motywacyjny - opisz, dlaczego nadajesz się na opiekuna handlowego naszych klientów. Powodzenia!

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów macOS/iOS

  • Znajomość języka angielskiego conajmniej na poziomie B2

  • Doświadczenie handlowe w dziale IT zarówno z klientami detalicznymi jak i B2B

  • Umiejętna i kompleksowa obsługa klientów - w rozmowie i w korespondencji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektywności - system premii

  • Umowę o pracę / B2B, pewne zatrudnienie i możliwość rozwoju

  • Pakiet MultiSport

  • specjalne ceny na asortyment

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

O nas

Kim jesteśmy?

W Maqsimum jako Autoryzowany Sprzedawca Apple oferujemy nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim kompletne rozwiązania dla naszych odbiorców. Opieramy je na platformie firmy Apple od niemal 30 lat, ponieważ uważamy ją za najlepiej spełniającą wymogi zarówno profesjonalne, jak i codziennych zastosowań.