Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Villaro

  • Narutowicza 2, Szczecinek
    Szczecinek, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:w większości lokalizacji 09:00-19:00; w lokalizacjach Skarżysko-Kamienna, Koszalin, Łódź, Rzgów godziny pracy uzależnione są od godzin otwarcia centrum handlowego w którym salon się znajduje.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Villaro

Narutowicza 2

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klienta - odzież męska - pomoc w wyborze odpowiedniej do okazji i sylwetki stylizacji - UWAGA - w lokalizacjach: Jędrzejów, Sandomierz, Tomaszów i Czarnków - również dział damski

  • dbałość o porządek i odpowiednią ekspozycję towaru

  • przyjmowanie reklamacji, udział w inwentaryzacji

  • obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego

  • zorientowanie na wynik i realizację planów sprzedaży

  • pracownicy sieci VILLARO są objęci audytami Tajemniczego Klienta - nowozatrudniona osoba, również będzie im podlegała

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • ambitne podejście do osiągania założonych celów

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie, cierpliwość

  • kreatywność, znajomość trendów i zainteresowanie modą

To oferujemy

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia od obrotów)

  • zapewniamy stabilną pracę w przyjaznym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole ludzi

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Villaro

VILLARO MODA - Producent odzieży damskiej i męskiej (codziennej oraz okolicznościowej) z własną siecią salonów sprzedaży – poszukuje kreatywnych, gotowych na nowe wyzwania i zorientowanych na wyniki kandydatów, na stanowisko – Doradca Klienta - w wielu naszych salonach firmowych - pełna lista ich adresów dostępna na naszej stronie www.villaro.pl

Przewiń do profilu firmy