Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta w Sklepie T-Mobile

EUROTEL S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile
  • profesjonalna obsługa posprzedażna
  • dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta
  • realizacja planów sprzedażowych
  • bieżące raportowanie działań i wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnim
  • łatwość nawiązywania kontaktu, systematyczność, motywacja do pracy
  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy i pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, obsługa intranetu)
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe
  • wsparcie merytoryczne i operacyjne
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dodatkowe benefity socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wyobraź sobie, że pracujesz u lidera w branży nowych technologii, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Otrzymujesz najnowocześniejsze narzędzia pracy i atrakcyjne wynagrodzenie, a co najważniejsze nieustająco się rozwijasz. Każdego dnia spotykasz sympatycznych ludzi i robisz to, co Cię pasjonuje a po pracy korzystasz z atrakcyjnego pakietu socjalnego.

Prawda, że brzmi wspaniale?

To wszystko możesz mieć, rozpoczynając pracę w Eurotel.

W firmie która istnieje od 1996 roku, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, zajmuje się obsługą detaliczną sieci sprzedaży T-Mobile, PLAY, CANAL+ oraz prowadzi w najlepszych lokalizacjach salony iDream Apple Premium Reseller.

Poszukujemy osoby pogodnej, kreatywnej i godnej zaufania, której bliski jest świat technologii.

Stanowisko pracy, którego utworzenie związane jest z dynamicznym rozwojem firmy i potrzebą najwyższych standardów działania, może być Twoje!

Doradca Klienta w Sklepie T-Mobile, Gdańsk