Oferta pracy

Doradca Klienta w Sklepie T-Mobile

EUROTEL S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Siemianowice Śląskie, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

DORADCA KLIENTA W SKLEPIE
T-MOBILE

Rekrutacja na to stanowisko odbędzie się zdalnie, przy pomocą możliwej do przeprowadzenia komunikacji, transmisji elektronicznych.)

Jesteśmy Agentem T-Mobile Polska S.A., operatora sieci T-Mobile. Dołącz do nas.

Zadania:

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile
  • profesjonalna obsługa posprzedażna
  • dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta
  • realizacja planów sprzedażowych
  • bieżące raportowanie działań i wyników

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)
  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe
  • wsparcie merytoryczne i operacyjne
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dodatkowe benefity socjalne
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Poszukujemy osób:

  • z wykształceniem co najmniej średnim
  • łatwo nawiązujących kontakt, systematycznych, z motywacją do pracy
  • posiadających doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta
  • posiadających umiejętność organizacji własnego czasu pracy i pracy pod presją czasu
  • posiadających umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywnych
  • dyspozycyjnych
  • z dobrą znajomością obsługi komputera (MS Office, obsługa intranetu)
  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV  niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy