Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

SKLEP MEBLOWY MIX ADRIAN KUSSAO firmie

3 0005 500 brutto / mies.
  • Glinczańska 4
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SKLEP MEBLOWY MIX ADRIAN KUSSA

Glinczańska 4

Tychy

Jesteśmy największym przedstawicielem marki Black Red White na Śląsku oraz znajdujemy się w TOP10 najlepszych sprzedawców w kraju. Stawiamy na doskonały design i inteligentne rozwiązania. Black Red White to największa polska grupa meblarska, producent i dystrybutor mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz z ok. 20% udziałem w polskim rynku pod względem wartości sprzedaży.

 Twój zakres obowiązków

  • możliwość dzielenia się swoim doświadczeniem i wiedzą podczas obsługi klienta,
  • atrakcyjne sposób przedstawienia funkcjonalności i atutów mebli oraz możliwości aranżacyjnych,
  • dopasowanie oferty do oczekiwań klienta,
  • sprawna rejestracja oraz obsługa zamówień , płatności , reklamacji
  • wykonywanie raportów z przebiegu i wyniku sprzedaży, a przy tym dbanie i współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • kreowanie pozytywnego doświadczenia zakupowego oraz dbanie o satysfakcję klientów.

Nasze wymagania

  • umiesz nawiązywać i budować dobre relacje z innymi,
  • masz pozytywne nastawienie do ludzi,
  • jesteś osobą efektywną w działaniu i dbasz o wysoki standard swojej pracy,
  • chcesz się rozwijać i osiągać sukcesy w sprzedaży.
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość programu do sprzedaży Subiekt GT

To oferujemy

  • dbamy o dobór ciekawych osobowości tworzących nasz zespół,
  • poczujesz się pewnie dzięki wieloletniemu istnieniu i doświadczeniu firmy.
  • troszczymy się o wysoki komfort pracy,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • zapewnimy Ci szeroki pakiet praktycznych szkoleń

Ogłoszenie archiwalne