Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Kamil Bożyk

umowa o dzieło, umowa zlecenie
20,0023,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
15,0017,00 netto (+ VAT) / godz.
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Kamil Bożyk

Żwirki i Wigury 1

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia obsługa klienta,

  • kasy fiskalnej

  • dbałość o miejsce pracy

Nasze wymagania

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • gotowości do pracy w oparciu o standardy funkcjonujące w sklepie

  • aktualnej książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych (możliwość wyrobienia)

  • doświadczenia w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem

  • nastawienie na Klienta

  • umiejętności obsługi komputera

  • umiejętności pracy w zespole

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • PRACĘ NA PEŁNY ETAT LUB DORYWCZĄ

  • elastyczny grafik pracy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w sieci o wysokich standardach

  • szkolenia

  • stabilne zatrudnienie

  • przyjazną atmosferę pracy

  • perspektywy dalszego rozwoju zawodowego

O nas

Premium Food Gate

to miejsce, w którym możesz kupić

najlepsze produkty z Polski.

To wyjątkowe przysmaki, bo większość z nich pochodzi od

lokalnych dostawców z całego kraju – zostały wybrane spośród

tysięcy nie tylko ze względu na to, jak smakują i jak wyglądają,

ale również dla wartości, jakie za sobą niosą.

Na kilkudziesięciu metrach zebraliśmy najlepsze smaki Polski, zarówno te słodkie jak i wytrawne.

Znajdziesz tutaj charakterystyczne polskie przetwory jak kapustę i ogórki kiszone, ręcznie lepione pierogi, ale także wyborne słodycze zachwycające smakiem i cieszące się ogromną popularnością, takie jak niepowtarzalne Ptasie Mleczko.