Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

"AGA II" AGATA MODRZEJEWSKA MONIKA MARCZAK

2 5007 000 brutto / mies.

Dolna 7

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta na najwyższym poziomie,

  • aktywna sprzedaż i doradztwo,

  • obsługa sklepu internetowego

  • obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz terminali i kart

  • płatniczych,

  • utrzymanie porządku miejsca pracy,

  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży

Nasze wymagania

  • Znajomość branży

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

  • znajomość technik i potencjał sprzedaży,

  • dyspozycyjność,

  • wykształcenie min. średnie,

  • umiejętność budowania relacji z klientem,

  • inicjatywa i duża samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • wysoka kultura osobista.

  • komunikatywność,

  • pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,

  • uczciwość.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • miłą atmosferę w motywującym miejscu pracy

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę

  • udział w szkoleniach i degustacjach

O nas

Nasze Salony Win i Alkoholi w Warszawie to specjalistyczne sklepy, które od wielu lat zajmują się sprzedażą najlepszych win, wódek, whisky, alkoholi i cygar z całego świata. Starannie dbamy o to by polecane przez nas produkty były najwyższej jakości, a satysfakcja naszego Klienta sprawia nam ogromną przyjemność i inspiruje nas do poszukiwania nowych i ciekawych odkryć. Zapraszamy!