Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Doktor Optic Wojciech Chodźko

3 0006 000 brutto / mies.
  • Wałbrzyska 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Wałbrzyska 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dobór i sprzedaż produktów optycznych/okularów indywidualnie dla klienta.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży optycznej ( nie jest koniecznością).

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera

  • udział w zyskach

O nas

Szybko rosnąca rodzinna sieć salonów optycznych poszukuje doradców klienta oraz optometrystów.

Jesteśmy otwarci na różne poziomy doświadczenia, mile widziana znajomość branży.