Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

Wielki ShoeO firmie

3 000–5 500
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Wielki Shoe – czyli rzemiosło w nowoczesnym wydaniu

Kilkanaście lat temu naprawa butów w Polsce opierała się głównie o typowe szewstwo naprawkowe, z biegiem lat zawód szewca stał się zawodem wymierającym. W ostatnim czasie jednak na polskim rynku coś się zmieniło, trend zmienił kierunek a klasyczne buty dobrej jakości weszły z powrotem do mainstreamu, powoli wypierając „sieciówkowe” potworki. Znów pojawiły się buty które warto naprawiać.

Wielki Shoe jest innowacyjnym zakładem renowacyjno-szewskim powstałym w odpowiedzi na tą zmianę. Przed jego stworzeniem nie było w Polsce miejsca które specjalizowałoby się w pełnej renowacji butów skórzanych.

Aktualnie przez pracownię przewijają się setki butów miesięcznie, a każda para to nowe wyzwanie i indywidualne podejście wysoko wyspecjalizowanego zespołu.

Więcej informacji na:

www.wielkishoe.com

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Warszawa

Masz doświadczenie w pracy z ludźmi i jesteś kontaktową osobą?

Chcesz zdobyć wiedzę z zakresu renowacji obuwia i chemii obuwniczej?

Wielki Shoe rekrutuje!

Innowacyjna firma łącząca stary rzemieślniczy zawód z nowoczesnym podejściem do biznesu szuka nowego członka drużyny!

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś osobą komunikatywną o wysokiej kulturze osobistej to być może właśnie Ciebie!

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze klienta

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

- zainteresowanie rzemiosłem, obuwiem, modą

- dyspozycyjność w godzinach 9-17 (praca na pełen etat lub część)

Mile widziane:

- zainteresowanie modą

- umiejętność obsługi systemu Subiekt GT

- status studenta lub ucznia

Na czym będzie polegać praca?

Praca polegać będzie na obsłudze klientów sklepu stacjonarnego (a także sklepu internetowego) oraz wsparciu zespołu zajmującego się renowacją i naprawami szewskimi.

- dokumentacja fotograficzna i zarządzanie przedmiotami przyjętymi do pracowni

- obsługa zamówień internetowych

- obsługa klienta

- pomoc w zarządzaniu magazynem kosmetyków, akcesoriów oraz materiałów

Co oferujemy?

- umowa o pracę (po 3 miesiącach okresu próbnego na umowę zlecenie)

- wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową oraz premię od sprzedaży

- możliwość zdobycia doświadczenia zarówno w sprzedaży jak i rzemiośle

Uprzejmie prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (mile widziane) przez formularz "Wyślij wiadomość" w OLX lub na adres mailowy rekrutacja at wielkishoe.pl .

Zapraszamy i do zobaczenia!

Nasze wymagania

Wymagania:

- samodzielność

- dobra organizacja pracy i dokładność

- zainteresowanie rzemiosłem

- dyspozycyjność (minimalnie pół etatu)

- status studenta lub ucznia (wynagrodzenie brutto = netto)

To oferujemy

- elastyczne godziny pracy

- przyjazną atmosferę

- wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu

O nas

Doradca klienta w sklepie, Warszawa