Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

CHOSEN BY sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Dobra 42

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Chosen By -komis, platforma on-line, concept store znajdujący sie w Elektrowni Powiśle

poszukuje do naszego zespołu

Sprzedawcy

Jeżeli uwielbiasz modę , jesteś zainteresowany najnowszymi i historycznymi trendami , lubisz nowoczesny design, nie boisz się rozmawiać z klientami (czasem bardzo wymagającymi również po angielsku ), zapraszamy Cie na rozmowę

Wymagamy

budowania drugotrwałych relacji z klientem

otwartości i gotowości na zmiany ( to bardzo ważne , w naszej firmie dużo się dzieje)

kreatywności i twórczego myślenia

skrupulatności, dokładności w wykonywaniu zadań

dyspozycyjności

doskonałej obsługi MS Office

Nasze wymagania

  • Oferujemy

  • - pracę w otoczeniu najbardziej luksusowych marek modowych oraz wspaniały wystrój wnętrz marki Serax

  • - stabilne warunki zatrudnienia

  • - brak nudy i powtarzalności - każdy dzień z nami jest pełen wyzwań