Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

DARMADO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.J.

3 0003 500 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Ostrobramska 38B

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż i doradztwo klientom sklepu w zakresie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, rowerowego , pianek do sportów wodnych

  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży i ekspozycje towaru

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

Nasze wymagania

  • czynne uprawianie sportu (rowery, narty, snowboard)

  • umiejętność pracy w grupie

  • zdolności komunikacyjne

  • wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność w weekendy

  • otwartość na naukę nowych rzeczy

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie i elastyczny grafik

  • atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością dodatkowych premii

  • pracę z towarem uznanych marek, w młodym zgranym zespole

  • zniżki pracownicze na cały asortyment

  • kartę MULTISPORT

O nas

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu do sportów zimowych, rowerów i akcesoriów rowerowych, oraz akcesoriów i pianek do sportów wodnych, jeżeli któryś z tych sportów nie jest Ci obcy, na pewno odnajdziesz się jako doradca w naszym sklepie! Poszukujemy pasjonata sportu, który będzie aktywnie doradzał klientom przy doborze ich wymarzonego sprzętu. Aktualnie poszukujemy doradcy klienta na dział tekstylny (pianki, lifestyle) wymiar etatu 3/4.