Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

PRESTIGE OPTIQUE

  • Dolna 7, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:11-19
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Dolna 7

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta

  • Dobór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych

  • Drobne naprawy okularów

  • Dbałość o estetyczny wygląd salonu, ekspozycję, witrynę

  • Przeprowadzanie badań wzroku będzie dodatkowym atutem

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę

  • Badanie ostrości wzroku ( będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie zawodowe w branży

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia produktowe, sprzedażowe i marketingowe

  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

O nas

Chciałbyś otworzyć salon optyczny ale boisz się ryzyka?

To zrozumiałe, koszty są duże, a pewności brak.

Prestige Optique to salony zbudowane przez ludzi dla ludzi.

Budujesz z nami, a po uzyskaniu stabilnej pozycji na rynku możesz stać się wspólnikiem.

Ważne byś umiał doradzać i kierował się empatią przy obsłudze klienta.

Jeżeli masz doświadczenie w branży to super, a jeśli nie, postaramy się Ciebie nauczyć naszych standardów obsługi klienta i podzielimy się naszą wiedzą „Jak właściwie dobrać okulary?”.

Obecnie prowadzimy 3 salony.

W jednym z nich od 03.2021 jest wspólnik, będziesz miał okazje poznać tę osobę na rozmowie kwalifikacyjnej.

Drugi i trzeci kandydat są w trakcie przygotowań i wspólnych rozmów.

Jeżeli szukasz rozwoju i chciałbyś w przyszłości spróbować sił z nami w biznesie, zapraszamy do naszej drużyny.

Emil Iman

założyciel : Prestige Optique

Adresy salonów PRESTIGE OPTIQUE:

Mokotów - Dolna 7

Wilanów - Al. Rzeczypospolitej 14

Włocławek - Kościuszki 5

Jeśli szukasz ciekawej pracy w miłej atmosferze, rozwoju osobistego i lubisz pracować w grupie zapraszamy do Nas!

# ulubionyoptometrysta