Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

"PROGRESS BIS" BANASIAK DOROTA, JASIK EWA

3 9204 650 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja

11 Listopada 22

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż stacjonarna ,obsługa programu sprzedażowego, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego , realizowanie zamówień sklepu internetowego, kontakt z dostawcami, realizowanie zamówień,

prowadzenie mediów społecznościowych.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy znajomosci branży fryzjersko-kosmetycznej ,

obsługi komputera, kasy fiskalnej i terminala płatniczego, otwartości i zaangażowania , doświadczenia w pracy z bezpośrednią obsługą klienta,

umiejętności budowania dobrych relacji w zespole ,staranności i uważności,

prawo jazdy mile widziane.

To oferujemy

Oferujemy dobre wynagrodzenie, umowę o pracę, stałe godziny pracy, wolne soboty , premię uznaniową , premię za zrealizowanie planów sprzedażowych,

szkolenia z zakresu stałego podnoszenia kwalifikacji

O nas

Firma zajmuje się sprzedażą i dystrybucją profesjonalnych artykułów fryzjerskich, kosmetycznych i do paznokci.Działamy na tym rynku od 1995 roku i mamy od lat stałych i wiernych klientów oraz zgrany i przyjazny zespół. W Warszawie mamy dwa punkty sprzedaży ,na Pradze i na Bemowie.