Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

"TYLKO ONA" DANUTA CYMERMANO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Godziny pracy:
    11:00-19:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Zakupy sukni ślubnych wiążą się z dużymi emocjami. Oczekujemy od sprzedawczyń/konsultantek wysokiego poziomu sprzedaży oraz kultury osobistej.

Szukamy osoby kontaktowej, która umie łatwo nawiązywać dobre relacje.

Preferujemy kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Nasze wymagania

Było by miło gdyby osoba miała już doświadczenie w sprzedaży sukien ślubnych, ale nie jest to wymogiem.

O nas

Od ponad 25 lat zajmujemy się sprzedażą sukni ślubnych.

Doradca klienta w sklepie, Warszawa