Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Ubrania Do Oddania

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów

  • uczestnictwo w przyjęciach i odsyłkach towaru z i do sortowni

  • obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów, zgodną ze standardami firmy

Nasze wymagania

Aplikuj, jeżeli:

- chcesz podjąć pracę w pełnym wymiarze godzin

- posiadasz doświadczenie w pracy w sklepie z odzieżą (warunek konieczny)

- masz zdolności komunikacyjne i interpersonalne w nawiązywaniu relacji z klientem

- jesteś otwarta na indywidualną obsługę klienta i optymalizację sprzedaży

- rozumiesz jaka jest wartość ubrań z drugiej ręki i znane są Ci pojęcia takie jak: zrównoważona moda, obieg zamknięty, moda cyrkularna

- cechujesz się dobrą organizacją, samodzielnością i lubisz wychodzić z własną inicjatywą

- znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w zespole otwartych, zaangażowanych, pomocnych ludzi

  • umowa o pracę po okresie próbnym

  • szkolenie i kompleksowe wdrożenie

  • pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie

  • możliwość realizacji autorskich pomysłów skupionych wokół edukacji na temat zrównoważonej mody, ekologii i obiegu zamkniętego

  • zniżki pracownicze na oferowane przez nas produkty

  • pracę w prężenie rozwijającej się branży

O nas

Sprzedawca w Butiku Cyrkularnym

Z myślą o kliencie, który lubi zakupy w second handach, ale i takim, który odwiedza galerie handlowe - marka Ubrania Do Oddania otwiera kolejne Butiki Cyrkularne i rekrutuje nowe osoby do zespołu!

Butiki Cyrkularne to projekty pop up store, które znajdują się już w takich miejscach jak Galeria Katowicka czy Domy Towarowe Wars Sawa Junior. W każdym z takich miejsc sprzedawane są ubrania i dodatki zebrane z polskiego rynku poprzez portal UbraniaDoOddania.pl. Co więcej, oprócz unikatowych zakupów i modowych porad, oferujemy klientowi udział w cyklicznych warsztatach i panelach dyskusyjnych skupionych wokół idei drugiego obiegu i ekologii.

Podoba Ci się idea naszych butików? Chcesz dołączyć do zespołu?