Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

MASS POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4 0006 000 brutto / mies.
  • Kościuszki 44, Wieleń
    Wieleń, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Kościuszki 44

Wieleń

Twój zakres obowiązków

Obsługa Klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w Punkcie Sprzedaży;

Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego Spółki;

Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;

Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi;

Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych;

Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach.

Nasze wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?

Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?

Masz wykształcenie min. średnie?

Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

O nas

Jesteśmy autoryzowanym partnerem sieci Plus i Polsat Box.

www.mass.com.pl