Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

FHU ŁABUZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Wieliczka

    Wieliczka, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Główne obowiązki:

obsługa klienta;

składanie zamówień;

przeprowadzanie inwentaryzacji;

dbanie o magazyn i ekspozycje;

Nasze wymagania

Wymagania:

znajomość budowy samochodów;

biegła obsługa komputera;

preferowani kandydaci z doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży moto;

mile widziana znajomość programu Firma 2000 Asco i katalogów na bazie TecDoc

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, pewność zatrudnienia i wynagrodzenia w terminie.

Umowa na czas nieokreślony - Pełny etat.

O nas

Auto Części Wieliczka - to firma rodzinna założona w 2006r. Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze i sprzedaży części i akcesoriów motoryzacyjnych do samochodów osobowych i dostawczych.