Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Live In Denim

19,70 brutto / godz.
  • Kilińskiego 3, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:9-21
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Kilińskiego 3

Włocławek

Twój zakres obowiązków

Szukamy:

- osoby entuzjastycznie nastawionej do życia

- lubiącej i łatwo nawiązującej kontakt z ludźmi

- interesującej się modą

- chętnej zdobywać doświadczenie

Nasze wymagania

- aktywnego uczestnictwa w sprzedaży

- obsługi klienta i doradztwa zgodnie ze standardami firmy

- dbania o wygląd i wystrój salonu

- budowa pozytywnego wizerunku marki

- wysokiej kultury osobistej

- wykształcenia min. średniego

- znajomość środowiska Windows

To oferujemy

- wynagrodzenie z rozbudowanym systemem motywacyjnym

- szkolenia i rozwój

- przyjazną atmosferę

- rabaty na zakupy w salonie

- strój służbowy

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)“

O nas

Do naszego sklepu z markami premium

TOMMY JEANS / CALVIN KLEIN JEANS / PEPE JEANS / GUESS

poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Doradca Klienta