Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

NARKIEWICZ-KOHNKE s.c. JACEK NARKIEWICZ-KRZYSZTOF KOHNKEO firmie

3 700–4 700
brutto / mies.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 7:00-15:00, Godziny pracy 7-15 od wtorku do piątku, w poniedziałek dowolnie (4-5 godzin sprzątanie).
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

NARKIEWICZ-KOHNKE s.c. JACEK NARKIEWICZ-KRZYSZTOF KOHNKE

Źródlana 10

Wólka Kozodawska (pow. piaseczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szukam do naszego małego zespołu osoby, która poprowadziłaby sprzedaż pieczywa zarówno stacjonarnie w piekarni jak i online przy użyciu naszej aplikacji. Do dodatkowych zadań tej osoby należałoby wypiekanie w ciągu dnia niektórych asortymentów pieczywa (nie jest wymagana wiedza z zakresu piekarnictwa), przygotowywanie zaczynów na kolejny dzień, dbanie o czystość w piekarni.

W naszym zespole nie ma hierarchii – każdy jest odpowiedzialny za swoje zadania i ma swobodę w zakresie tego jak je wykonuje. Dlatego jeżeli oczekujesz, że będą Ci wydawane polecenia, to nie jest to raczej praca dla Ciebie. U nas zapraszamy do przejmowania odpowiedzialności i samodzielnego organizowania sobie pracy.

Szukam osoby gotowej pracować na pełen etat. Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę, własna działalność gospodarcza). Godziny pracy 7-15 od wtorku do piątku, w poniedziałek dowolnie (4-5 godzin sprzątanie), W sezonie letnim, jeżeli prowadzimy sprzedaż na bazarku w Zalesiu Górnym, pracujemy również do południa w sobotę.

Jeżeli czujesz, że odnalazłbyś się w naszym zespole, to wyślij proszę swoje zgłoszenie wraz z informacją o sobie.

Nasze wymagania

Ponieważ realizujemy zamówienia z dowozem do domu, przydatnym będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B. Konieczna znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, ponieważ piekarzem jest anglojęzyczny Francuz.

Jeżeli zechcesz u nas pracować, to oczekuję szacunku dla naszych Klientów i dla siebie nawzajem, mówienia o sprawach trudnych wprost, nieustannej dbałości o jakość tego co robimy w trosce o tych, którzy jedzą nasze pieczywo.

To oferujemy

Pracę w małej rodzinnej firmie, której celem działania nie jest maksymalizowanie zysków, ale czerpanie satysfakcji i przyjemności z tego co robimy i dla kogo to robimy. Pracując z nami możesz liczyć na szacunek dla Ciebie i Twojej pracy, na samodzielność i prawo do podejmowania decyzji, na prawo do popełniania błędów, na otwartą komunikację i mówienie o trudnych sprawach (w tym o pieniądzach) wprost.

O nas

Prowadzę w Wólce Kozodawskiej (koło Piaseczna) małą rzemieślniczą piekarnię „Bochenek” (www.bochenek.waw.pl).

Jej uruchomieniu przyświecała jedna myśl: w świecie, w którym jesteśmy zasypywani tanim, przemysłowym jedzeniem, często wątpliwej jakości, w świecie, w którym 30% produkowanej żywności jest marnowana a pomimo to jest 800 milionów ludzi cierpiących głód, zacząć produkować na mikro skalę, dla lokalnej społeczności, pieczywo, które jest zdrowe, pachnące, trwałe i dystrybuować je w taki sposób, żeby nie było marnowane.

Aby ten cel zrealizować produkujemy pieczywo wyłącznie z naturalnych składników, bez żadnych chemicznych dodatków, kupujemy mąkę ze sprawdzonego źródła, nakłaniamy naszych Klientów, żeby pieczywo zamawiali, co pozwala uniknąć sytuacji, kiedy na koniec dnia zostają niesprzedane bochenki.

Doradca klienta w sklepie, Źródlana 10, Wólka Kozodawska (pow. piaseczyński)