Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w sklepie

Rostysław Lisowski RosNas TradeO firmie

3 493–7 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Rostysław Lisowski RosNas Trade

Świeradowska 51

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie stylizacji ubioru klienta,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek salonu.

Nasze wymagania

  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • komunikatywność, zaangażowanie i entuzjazm,
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych indywidualnych jak i grupowych
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta (lub szybka chęć przyuczenia się)
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym.
  • język Polski biegle

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie na umowę o pracę
  • bardzo atrakcyjny system prowizyjny
  • zniżki na produkty
  • pracę w Zespole którzy kochają to co robią
  • dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów

O nas

Sklepy Jass Wrocław istnieje na Wrocławskim rynku od 2004 roku. Znajdą u nas Państwo wytworne sukienki koktajlowe, wieczorowe, ale również ubrania na co dzień. Szczególną uwagę poświęcamy zimowym płaszczom. JASS to polska, wiodąca marka wysokogatunkowej odzieży damskiej o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i jak zagranicznym (Niemcy, Norwegia, Czechy, Rosja i Litwa). Już ponad 35 lat tworzą z pasją myśląc o kobietach – odpowiadając na ich potrzeby, dbając o ich świetne samopoczucie, wygodę i dobry styl w rytmie światowych trendów mody. Podążając za najnowszymi trendami możemy z pewnością stwierdzić, że sklep Jass Wrocław jest dla każdej kobiety. Profesjonalna obsługa chętnie pomoże dopasować każdy element stroju.

Doradca klienta w sklepie, Świeradowska 51, Wrocław