Zgoda na przetwarzanie danych Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rarytasy Dolnośląskie Małgorzata Piesiewicz-Bujała z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strachowskiego 45 52-210 Wrocław (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

Rarytasy Dolnośląskie

  • Karola Olszewskiego 99, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Karola Olszewskiego 99

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klienta

  • przyjmowanie i wykładanie towaru

  • dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji oraz sklepu

Nasze wymagania

  • pozytywne nastawienie

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • elastyczne godziny pracy - grafik układamy wspólnie

  • umowę o pracę lub zlecenie - wedle życzenia

  • rozszerzony pakiet medyczny Medicover

  • rabat pracowniczy na zakupy w Rarytasach

  • pracę z pozytywnymi ludźmi

O nas

Praca w delikatesach z produktami tradycyjnymi, regionalnymi i ekologicznymi Rarytasy Dolnośląskie na stanowisku Sprzedawca/Doradca Klienta. Szukamy osoby na pełen etat - lokalizacja Biskupin (ul. Olszewskiego 99) lub Ołtaszyn (ul. Strachowskiego 45).

Co będziesz robić:

obsługa Klienta

przyjmowanie i wykładanie towaru

dbanie o estetyczny wygląd ekspozycji oraz sklepu

Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

elastyczne godziny pracy - grafik układamy wspólnie

umowę o pracę lub zlecenie - wedle życzenia

rozszerzony pakiet medyczny Medicover

rabat pracowniczy na zakupy w Rarytasach

pracę z pozytywnymi ludźmi

Prosimy o przesyłanie CV wraz z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rarytasy Dolnośląskie w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."