Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FRYDEL S.C z siedzibą w: ul. Poleska 11/86 51-354 Wrocław, (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

FRYDEL S.C. ZDZISŁAW FRYDEL, SŁAWOMIR FRYDEL

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów sklepu stacjonarnego

  • obsługa klientów sklepu internetowego

  • dbałość o ekspozycję

  • utrzymanie czystości

Nasze wymagania

  • doświadczenie w handlu- mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze komputera- mile widziane

  • sumienność

  • uczciwość

  • wysoka kultura osobista

  • wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole

  • godziny pracy w/g elastycznie ułożonego grafika

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników sprzedażowych i zaangażowania w działalność firmy

O nas

Jesteśmy rodzinną firma handlową od 28 lat działającą w branży oświetlenia.

Oferujemy oświetlenie dla domów, biur, placówek usługowych i handlowych, hoteli, restauracji itp.

Mamy tysiące zadowolonych klientów.

Obecnie prowadzimy sprzedaż w dwóch salonach stacjonarnych na terenie Wrocławia przy ul. Braniborskiej 14 C.H. Domar i ul. Wyścigowej 56 oraz poprzez sklep internetowy.