Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta w sklepie

M-3 A.J.JACKIEWICZ S.C.

  • Białostocka 8A, Wyszków
    Wyszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Białostocka 8A

Wyszków

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów,

  • Dbanie o ekspozycję i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,

  • Sprzedaż i obsługa kasy,

  • Przyjmowanie, sprawdzanie i wydawanie towarów,

  • Bieżące uzupełnianie asortymentu,

  • Kontrola stanów i jakości produktów,

  • Kompletowanie i składanie zamówień Klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Poszukiwany mężczyzna,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Wysokie zdolności interpersonalne oraz orientacja na Klienta,

  • Posiadanie lub gotowość do przyswojenia wiedzy z zakresu wyposażenia wnętrz,

  • Podstawowa obsługa komputera,

  • Mile widziane doświadczenia we współpracy z architektami i projektantami wnętrz,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Entuzjazm.

To oferujemy

  • Stabilne warunki (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę),

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, (adekwatne do zaangażowania),

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

O nas

Salon M-3 jest przedsiębiorstwem rodzinnym, które znajduje się w Wyszkowie, przy ulicy Białostockiej 8A.

Firma została założona w 2003 r. Początkowo nasza działalność skupiała się i koncentrowała na sprzedaży artykułów wykończenia wnętrz, takich jak: glazury, terakoty oraz armatura łazienkowa. Z czasem rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe produkty, idąc w ślad za oczekiwaniami Klientów.

Siedziba firmy M-3 rozbudowała się i Salon sprzedaży posiada wyspecjalizowane działy.

Od kilku lat prężnie działamy też na rynku aranżacji i projektowania wnętrz.

W Salonie M-3 w Wyszkowie znajdą Państwo m.in.:

- oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne,

- karnisze w różnym wymiarze i systemach mocowań,

- lustra - także w technologii 3D i z oświetleniem LED,

- artykuły dekoracyjne, także z przeznaczeniem na prezenty i upominki,

- meble - narożniki, sofy, komody, stoliki, fotele, itp.,

- materace i łóżka,

- stoły, krzesła,

- tapety, fototapety,

- płytki, gresy, terakotę - w szerokim asortymencie, zarówno polskich jak i zagranicznych producentów,

- artykuły wyposażenia łazienek - armatura, wanny, brodziki itp.,

- dywany w zróżnicowanym asortymencie,

i wiele innych produktów.