Logo Pracuj.pl

Doradca klienta w studio - grille i akcesoria

JASAM Sp. z o.o.O firmie

JASAM Sp. z o.o.

aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 66

Olsztyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa Klientów w sklepie zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Aktywna sprzedaż akcesoriów i urządzeń do grillowania w dedykowanym studio,
  • Przygotowanie towaru do sprzedaży,
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Opieka prawna,
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • Kompleksowy pakiet szkoleń (szkolenie branżowe).

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Doradca klienta w studio - grille i akcesoria, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 66, Olsztyn