Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w THElikatesach

KULTURA SMAKU S.A. ORŁOWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

aleja Zwycięstwa 241

Orłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów zgodnie ze standardem Kultury Smaku,

  • doradztwo w zakresie produktów oraz usług dostępnych w THELIKATESACH,

  • dbanie o doświadczenie Klientów w procesie zakupowym, tak zwany "experience zakupowy",

  • obsługa Klientów na kasie,

  • dbanie o estetyczny wygląd sklepu,

  • dbanie o dobry wizerunek marki.

Nasze wymagania

  • jesteś otwarty/otwarta na ludzi,

  • posiadasz minimum roczne doświadczenie w gastronomii lub branży spożywczej,

  • posiadasz minimum 6-miesięczne doświadczenie w Obsłudze Klienta,

  • chcesz wspierać Klientów w wyborach zakupowych,

  • masz głowę otwartą na nową wiedzę,

  • szukasz stabilnego zatrudnienia,

  • lubisz podejmować inicjatywę.

  • Dodatkowe Twoje atuty:

  • jesteś pasjonatem/pasjonatką gotowania, jedzenia, odkrywania nowości kulinarnych,

  • śledzisz trendy związane z szeroko pojętą gastronomią,

  • posiadasz profesjonalną wiedzę z zakresu świata alkoholi,

  • aktualny status studenta.

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,

  • wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie na rynku pracy,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w Kulturze Smaku THELIKATESY,

  • system premii Kultury Smaku THELIKATESY,

  • możliwość udziału w szkoleniowych wyjazdach (również za granicę),

  • grafik układany z 1-miesięcznym wyprzedzeniem,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie.

O nas

Kultura Smaku THELIKATESY - wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta zlokalizowane w samym centrum najpiękniejszej dzielnicy Gdynia Orłowo poszukuje kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta.

Poszukujemy otwartych, pewnych siebie i komunikatywnych osób. Wyobraź sobie miejsce pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni. W Kulturze Smaku THELIKATESY nieustannie coś się dzieje. Naszym priorytetem są ludzie i najwyższa jakość obsługi Klienta, któremu przekazujemy każdego dnia wyjątkowe doświadczenia zakupowe.

Kim jesteśmy? Nasz koncept gastronomiczno - spożywczy powstał w 2019 roku z pasji i miłości do dobrego jedzenia. Nie jesteśmy wielkim supermarketem, lecz miejscem z niespotykaną atmosferą. W zaledwie 140 m2 powierzchni sklepu umieściliśmy prawie 8 tysięcy specjalnie wyselekcjonowanych produktów tylko najwyższej jakości z całego świata. Każdego dnia rozwijamy wartości, którymi kierujemy się od dnia otwarcia sklepu.