Doradca Klienta w Zespole Organizacji Najmów Pojazdów Zastępczych

GLOBAL ASSISTANCE POLSKA SP Z O O

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie w systemie danych dotyczących prowadzonych szkód Assistance

  • Obsługa połączeń telefonicznych przychodzących, nawiązywanie połączeń telefonicznych wychodzących związanych z obsługą prowadzonych roszczeń - pojazd zastępczy

  • Weryfikacja kosztów w ramach obsługiwanych spraw Assistance

  • Współpraca z Koordynatorami i osobami zajmującymi się organizacją pojazdów zastępczych

  • Wydawanie decyzji, zgodnie z wytycznymi Towarzystw

  • Zapisywanie roszczeń - pojazd zastępczy: rejestrowanie nowych zleceń, odnotowywanie nowych zdarzeń, zapytań, opinii, zgłoszeń reklamacyjnych, zapisywanie zleceń przekazanych do kontrahentów i partnerów biznesowych, uzupełnianie zapisów historii prowadzonej sprawy

Nasze wymagania

  • Swoboda w kontakcie z Klientem (telefonicznym lub mailowym)

  • Chęć pomocy innym ludziom

  • Chęć poznania branży ubezpieczeniowej od podstaw

  • Chęć zdobycia nowej wiedzy

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność swobodnej komunikacji oraz wysokiej kultury osobistej

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Umowę zlecenie - po okresie próbnym umowę o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze i atrakcyjny system premiowy

  • Liczne szkolenia, które wdrożą Cię w tematykę ubezpieczeń

  • Dogodną lokalizację

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Przyjazny zespół Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Przykładasz wagę do nowych, realnych możliwości? Chcesz mieć większy udział w rozwoju firmy i poszerzyć swoje umiejętności?

Global Assistance Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej Vienna Insurance Group. W chwili obecnej spółki z grupy Global Assistance mają swoje siedziby w Czechach, Słowacji, Rumunii, Bułgarii oraz w Polsce.

Global Assistance Polska odpowiada za operacyjne zarządzanie pionem Assistance w obszarze obsługi Towarzystw Ubezpieczeniowych z Grupy VIG, jak i za świadczenie usług Assistance dla klientów spoza Grupy.

Przewiń do profilu firmy