Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta w Zespole Zdalnej Sprzedaży

MELLON POLAND Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych oraz prezentowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów ( kampanie CRM, kampanie Inbound)

  • Kontakt z klientami banku poprzez takie kanały kontaktu jak : telefon, wideo, czat, audio

  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zgodnej ze standardami

  • Promocja produktów i usług banku

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

  • Realizacja celów biznesowych

  • I … bycie pozytywnie zakręconym na punkcie klienta :)

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Przede wszystkim ludzi pozytywnych i przyjaznych, ale też dynamicznych i zmotywowanych. Z doświadczeniem w sprzedaży.

W Contact Center w SBP S.A. do komunikacji z klientami wykorzystuje się wideo, chat, telefon, e-mail, Messenger. To świetne miejsce, aby się rozwijać.

Jeśli:

- Masz doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w kanałach zdalnych/ bankowości)

- Posiadasz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem, dostrzegasz i reagujesz na potrzeby klienta

- Znasz techniki sprzedażowe

- Jesteś otwarty na nowinki techniczne

- Szybko przyswajasz wiedzę

- Obsługa komputera nie stanowi dla Ciebie problemu

- Posiadasz wykształcenie minimum średnie

… nie czekaj! Aplikuj już teraz!

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Możliwość pracy hybrydowej (praca zdalna i/lub w biurze)

  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00

  • Pakiet szkoleń wstępnych i rozwojowych

  • Pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty sportowej)

  • Możliwości rozwoju w ramach całego Santander Bank Polska

  • Premie miesięczne (uzależnione od wyników)

  • Ciekawe projekty

  • Biura zaprojektowane tak, aby każdy czuł się w nich komfortowo. Poza tradycyjnymi miejscami do pracy biurowej znajdują się pomieszczenia, gdzie można przygotować i zjeść posiłek, odpocząć, a nawet zagrać w piłkarzyki :)

O nas

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta - Santander Bank Polska S.A. – poszukujemy kandydatów do pracy w Contact Center na stanowisko Doradca Klienta w Zespole Zdalnej Sprzedaży

Ogłoszenie, rekrutację i zatrudnienie prowadzi Mellon Poland

Osoba zrekrutowana będzie wykonywała obowiązki na rzecz Santander Bank Polska S.A.