Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Doradca Klienta

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 30.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Doradca Klienta na wyspę Semilac
    Miejsce pracy: Warszawa
    galeria Arkadia
    Jeśli fascynują Cię świat beauty, szeroko pojęte kreowanie piękna oraz nieustanny rozwój, dołącz do zespołu Semilac i zamień pracę w przyjemność!

    Polska marka o globalnym zasięgu oferująca profesjonalne produkty do stylizacji i pielęgnacji paznokci oraz kolorowe kosmetyki do makijażu poszukuje pracownika na swoją wyspę handlową. Zapraszamy do współpracy barwnych ludzi z głową pełną pomysłów, którzy chcą razem z nami kreować nowe trendy.

    Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem i dodatkowymi benefitami gwarantujemy pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, w której Twoje zdanie ma ogromną wartość. Jeśli lubisz podróże, dodatkowym atutem będzie możliwość udziału w targach kosmetycznych na całym świecie.

    Oferujemy pracę na cały etat lub ½ etatu.

    Nasz kandydat idealny?

    • urodzony sprzedawca (znajomość branży beauty będzie dodatkowym plusem. Nowicjuszom gwarantujemy profesjonalne szkolenia uzupełniające wiedzę);
    • tryskający entuzjazmem i uśmiechem;
    • mający łatwość nawiązywania kontaktów;

    Zakres obowiązków:

    • profesjonalna obsługa klienta, skutkująca pojawieniem się uśmiechu po dokonaniu zakupów 😊;
    • pomoc przy doborze odpowiednich kolorów do obowiązujących trendów lub prywatnych preferencji klienta. Doradztwo w zakresie modnych zdobień i produktów niezbędnych do ich stworzenia;
    • dbałość o dostępność asortymentu oraz estetyczną ekspozycję produktów Semilac na wyspie.

    Spełniasz nasze wymagania? Odpowiada Ci zakres obowiązków? Nie czekaj i już dziś wyślij swoje CV.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).