Oferta pracy

Doradca Klienta

PrimarkO firmie

Primark

Zgrupowania AK "Kampinos" 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję i uzupełnianie produktu na sklepie.

  • Pomaganie Klientom, by poczuli się jak najlepiej w naszym sklepie.

  • Przestrzeganie standardów firmy, upewniając się, że wszystkie działy, kasy i przymierzalnie są w nienagannym stanie.

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy zespołowej

  • pozytywne nastawienie i chęć do nauki

  • zaangażowanie i dokładność

  • otwartość na pracę w trybie zmianowym oraz w weekendy

Mile widziane

  • posiadanie wcześniejszego doświadczenia w obsłudze Klienta

To oferujemy

  • Dołączenie do zespołu, który Cię wspiera i od którego możesz się wiele nauczyć.

  • Udział w międzynarodowych inicjatywach i szkoleniach.

  • Możliwość rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów.

  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżka pracownicza, PPK.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Primark

Primark to jedna z największych irlandzkich marek odzieżowych. Od ponad 50 lat oferujemy naszym Klientom najnowszą modę, kosmetyki i wyposażenie do domu - zgodnie z hasłem: „Niesamowita Moda w Niesamowitych Cenach”.

'W 2020 roku otworzyliśmy z ogromnym sukcesem pierwszy sklep w Polsce w CH Młociny w Warszawie. Następnie powitaliśmy naszych Klientów w CH Posnania w Poznaniu. A to dopiero początek naszej ekspansji, kolejne otwarcie będzie w Katowicach. Jest to ekscytujący czas dla nas i dla polskiego rynku

Szukamy zaangażowanych osób, które są pełne entuzjazmu. Wspólnie będziemy tworzyć przyjazne miejsce do budowania niesamowitych doświadczeń zakupowych dla naszych Klientów.

Nasi Doradcy Klienta odgrywają znaczącą rolę w rozwoju naszego biznesu. Każdy sukces naszego sklepu zawdzięczamy ich efektywnej pracy!

Przewiń do profilu firmy

Primark jest najlepszym wyborem dla Ciebie – aplikuj już dziś!