Oferta pracy

Doradca Klienta

Santander Bank PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami Banku i pozyskiwanie nowych

  • zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii

  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych

  • obsługiwanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta, najchętniej w branży finansowej, telekomunikacyjnej lub w dużych sieciach handlowych

  • cechuje Cię przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania relacji z klientami

  • jesteś otwarty/a na zmiany i konsekwentny/a w działaniu i chcesz się rozwijać

  • ważna jest dla Ciebie: aktywna współpraca, wspieranie innych, mówienie wprost, słuchanie z uwagą, szacunek, dotrzymywanie obietnic, angażowanie się w zmiany i praca z pasją

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • bogatą ofertę benefitu samochodowego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi