Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

Optyka OXYS Sp. J.

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bokserska 56

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż produktów firmy w naszym salonie

  • dbanie o ekspozycję i zamawianie towaru

  • dbanie o czystość, estetykę i wizerunek salonu

  • dbanie o dokumentacje handlową i magazynową salonu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w handlu

  • wykształcenie minimum średnie

  • kreatywność, zapał i zaangażowanie w pracę

  • znajomość zasad profesjonalnej obsługi klienta

  • duże zaangażowanie w proces poznawania branży optycznej

  • dyspozycyjność i gotowość do sporadycznej pracy na zastępstwach w innych salonach firmy

  • znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Wynagrodzenie: pensja stała oraz premia

  • Pełne szkolenie wstępne oraz wdrożenie do pracy na stanowisku doradcy

  • Przyjazne warunki pracy, dobrą atmosferę w zespole

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Okulary pracownicze, rabaty dla rodziny

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma Optyka OXYS jest właścicielem polskiej sieci salonów optycznych OKULARIUM.

Na rynku jesteśmy od 1991 roku i w chwili obecnej zatrudniamy ponad 110 pracowników.

Posiadamy 27 salonów optycznych i planujemy dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.