Oferta pracy

Doradca Klienta

Grupa Zibi S.A.

  • Wołoska 12, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wołoska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna pomoc i doradztwo Klientom naszych salonów w wyborze zegarka pasującego do Ich osobowości, stylu i potrzeb

  • dbanie o wygląd salonu i prawidłowe wystawiennictwo produktów

  • realizowanie planu sprzedażowego

  • aktywne i kreatywne poszukiwanie pomysłów wspierających sprzedaż - za każdy zrealizowany pomysł usprawniający Twoją pracę lub proces w firmie zapłacimy Ci 20 zł w bonach Sodexo!

Nasze wymagania

  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (zarówno w dni tygodnia jak i w weekendy) w godzinach otwarcia galerii

  • perspektywa uczenia się i zostania ekspertem czasomierzy wzbudza w Tobie entuzjazm i chęć do działania

  • chcesz szlifować swoje umiejętności sprzedażowe

  • lubisz pracować zespołowo - czasem zdarza się, że Załoga sąsiedniego salonu potrzebuje wsparcia czy zastępstwa: oni mogą liczyć na Ciebie a Ty na nich

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie, jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży detalicznej i/lub znasz branżę jubilerską/zegarkową

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz możliwość

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU

  • motywujące konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

  • aż do 40% zniżki na asortyment Grupy Zibi (zegarki, instrumenty muzyczne, artykuły luksusowe)

  • rozwój kompetencji i nabycie wiedzy z obszaru sztuki zegarmistrzowskiej oraz rynku zegarków - m.in. już w trakcie pierwszych miesięcy pracy otrzymasz zaproszenie na dwudniowe szkolenie Tygrysów Sprzedaży w naszej siedzibie w Warszawie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program sugestii

  • szkolenia i programy rozwojowe

Odmierzamy czas do współpracy z Tobą!

⌚ Z zainteresowaniem śledzisz nowinki ze świata gadżetów?

⌚ Cenisz sobie urządzenia i mechanizmy wykonane z zegarmistrzowską precyzją?

⌚ A może do tego masz jeszcze głowę pełną pomysłów i energię do wcielenia ich w

życie?

Świetnie się składa, bo właśnie szukamy kogoś takiego jak Ty do Zespołu salonu Time

Trend w Galerii Mokotów.

Grupa Zibi to polska firma z ponad 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi.

W skład Grupy Zibi SA wchodzi sieć salonów Time Trend, w których sprzedajemy zegarki takich marek jak: Casio, G-shock, Timberland, Atlantic, Guess, Seiko, Bulova i wiele innych.

Przewiń do profilu firmy