Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca Klienta

HOME INVEST INTERNATIONAL S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

1. zapewnienie najwyższej jakości obsługi sprzedaży,

2. nadzór i pozyskiwanie nowych klientów,

3. nadzór i negocjacje warunków handlowych i umów z klientami,

4. ciągłe czynne rozwijanie sprzedaży asortymentu salonu,

5. realizacja planów sprzedaży salonu Miloohome,

6. udział w kreowaniu wizerunku salonu Miloohome,

7. dbanie o należyty wygląd salonu, przyjęcie towaru, opis towaru, metkowanie,

8. obsługa Systemu sprzedaży oraz odpowiedzialność za prawidłowy przepływ dokumentów,

9. rejestracja i obsługa reklamacji zgodnie z obowiązującą w Firmie procedurą reklamacyjną,

10. nadzór i kontrola nad rozliczeniami finansowymi z klientami,

Nasze wymagania

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych

  • wykształcenie min. średnie

  • wysoka kultura osobista i dobra prezencja

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta

  • samodzielność

  • dyspozycyjność

  • zmysł estetyczny

  • mile widziana także znajomość branży wyposażenia wnętrz

To oferujemy

  • ciekawe doświadczenia zawodowe w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży

Aktualnie do naszych Salonów na terenie Warszawy i na terenie Gdańska poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko: Doradca Klienta

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do składania aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sieć salonów meblowych będącą liderem w dziedzinie wyposażenia wnętrz jak i ogrodu. Posiadamy kilkanaście sklepów, zlokalizowanych w prestiżowych miejscach na terenie całej Polski. Jesteśmy firmą o przejrzystych zasadach i silnie zakorzenionych wartościach, do których należą: odpowiedzialność za trwały i harmonijny rozwój, innowacyjność, niezależne, dalekosiężne myślenie oraz inwestowanie w kapitał ludzki.

Przewiń do profilu firmy