Logo Pracuj.pl

Doradca Klienta

Grupa Zibi S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • lokalizacja do wyboru: Factory Annopol lub Blue City
  • profesjonalna pomoc i doradztwo Klientom naszych salonów w wyborze zegarka pasującego do Ich osobowości, stylu i potrzeb
  • dbanie o wygląd salonu i prawidłowe wystawiennictwo produktów
  • realizowanie planu sprzedażowego
  • aktywne i kreatywne poszukiwanie pomysłów wspierających sprzedaż - za każdy zrealizowany pomysł usprawniający Twoją pracę lub proces w firmie zapłacimy Ci 20 zł w bonach Sodexo!

Nasze wymagania

  • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym (zarówno w dni tygodnia jak i w weekendy) w godzinach otwarcia galerii
  • perspektywa uczenia się i zostania ekspertem czasomierzy wzbudza w Tobie entuzjazm i chęć do działania
  • chcesz szlifować swoje umiejętności sprzedażowe
  • lubisz pracować zespołowo - czasem zdarza się, że Załoga sąsiedniego salonu potrzebuje wsparcia czy zastępstwa: oni mogą liczyć na Ciebie a Ty na nich (bez obaw, za zastępstwa otrzymujesz dodatkowe wynagrodzenie)

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie, jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży detalicznej i/lub znasz branżę jubilerską/zegarkową

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Medicover oraz możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego PZU
  • motywujące konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • aż do 40% zniżki na asortyment Grupy Zibi (zegarki, instrumenty muzyczne, artykuły luksusowe)
  • rozwój kompetencji i nabycie wiedzy z obszaru sztuki zegarmistrzowskiej oraz rynku zegarków - m.in. już w trakcie pierwszych miesięcy pracy otrzymasz zaproszenie na dwudniowe szkolenie Tygrysów Sprzedaży w naszej siedzibie w Warszawie

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program sugestii
  • szkolenia i programy rozwojowe

Odmierzamy czas do współpracy z Tobą!

⌚ Z zainteresowaniem śledzisz nowinki ze świata gadżetów?

⌚ Cenisz sobie urządzenia i mechanizmy wykonane z zegarmistrzowską precyzją?

⌚ A może do tego masz jeszcze głowę pełną pomysłów i energię do wcielenia ich w życie?

Świetnie się składa, bo właśnie szukamy kogoś takiego jak Ty do Zespołu salonu Time Trend w Blue City / Factory Annopol (preferowaną lokalizację możesz wybrać w naszym formularzu).

Co się stanie, gdy spodoba nam się Twoja aplikacja?

Najpierw spotkasz się z Kierownikiem Salonu, który zechce poznać Cię bliżej, a w kolejnym etapie spotkasz potencjalnych Kolegów / Koleżanki w Salonie. Jeśli Ty i Zespół poczujecie, że do siebie pasujecie, pozostaje już tylko omówienie warunków zatrudnienia - witamy w Zespole Time Trend!

Grupa Zibi to polska firma z ponad 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 700 świetnych ludzi.

W skład Grupy Zibi SA wchodzi sieć salonów Time Trend, w których sprzedajemy zegarki takich marek jak: Casio, G-shock, Timberland, Atlantic, Guess, Seiko, Bulova i wiele innych.

Doradca Klienta, Warszawa