Doradca Klienta

EUFORMA s.c.O firmie

3 500‐8 000 zł brutto / mies.
  • Puławska 108/112
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EUFORMA s.c.

Puławska 108/112

Warszawa

Euforma to dużo więcej niż wyróżniające się salony z pięknymi meblami. Jednym z naszych głównych założeń jest promowanie polskiego wzornictwa reprezentującego najwyższy poziom, a także kreowanie wysokich standardów pracy z Klientem. Euforma to miejsce dla osób ceniących dobre wzornictwo i jakość produktów oraz dynamiczne, otwarte i partnerskie środowisko pracy.

W związku z naszym rozwojem obecnie rekrutujemy na stanowisko:

Zadania które możesz realizować:

  • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów,
  • obsługa zapytań ofertowych i produktowych,
  • doradztwo, przygotowanie ofert oraz sprzedaż oferowanych produktów,
  • współpraca z architektami i projektantami wnętrz,
  • kreowanie najwyższych standardów obsługi Klienta, a także pozytywnego wizerunku firmy.

Dobrze jeśli cechuje Cię:

  • uśmiech, entuzjazm i pozytywna energia,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i komunikatywność,
  • nastawienie pro-klient i chęć rozwijania szczególnych standardów obsługi Klienta,
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywane zadania,
  • chęć rozwijania się oraz doskonalenia własnych umiejętności,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy w bezpośredniej obsłudze klienta,
  • zainteresowanie branżą wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem.

Ze swej strony oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii,
  • ubezpieczenie medyczne oraz szeroki pakiet benefitów pracowniczych,
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
  • otwartość na pomysły, ludzi i nowe rozwiązania,
  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy