Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Doradca Klienta

AVMENGINEERING sp. z o.o.O firmie

2 5009 000 brutto / mies.
  • Łodygowa 20
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AVMENGINEERING sp. z o.o.

Łodygowa 20

Warszawa

O nas:

AVM jest młodą ale szybko rozwijającą się firmą. Jesteśmy dostawcami rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii. Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda Nasza oferta zawiera profesjonalne komponenty od znanych marek w bardzo dobrych cenach.

Twoje zadania:

  • Sprzedaż i doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • Realizacja wskaźników sprzedażowych i jakościowych
  • Dbanie o realizację standardów obsługi klienta

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
  • Lubisz mieć wpływ na wysokość swoich zarobków
  • Masz prawojadzy kat. B

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Nie ograniczamy wysokość zarobków,
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Ciekawa praca w perspektywicznej branży, której kryzys niestraszny
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osiągania ponadprzeciętnych dochodów
  • Częste koknursy i intergracje

Interesują Cię zagadnienia związane z efektywnością energetyczną ? A może zastanawiasz się czasami nad budynkami 4.0. i chcesz poznać nowoczesne technologie, usługi i produkty w nich występujące? Chcesz przyczynić się do ograniczenia emisji CO2 i ochrony naszej planety?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak” – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Ogłoszenie archiwalne