Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Doradca klienta

PROA INDIVIDUAL ARKADIUSZ PRUSZCZYŃSKI

  • Okopowa 58/72, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Okopowa 58/72

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna pomoc i profesjonalne doradztwo klientom w zakupach

  • Dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów

  • Budowanie trwałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w handlu; ( mile widziane )

  • Wykształcenie co najmniej średnie;

  • Nastawienie na cel;

  • Dyspozycyjność;

  • Punktualność;

  • Odpowiedzialność i wysoka kultura osobista;

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia na stabilnych warunkach

  • Wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnioną od wyników sprzedaży

  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty firmowe

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

O nas

Salon Firmowy Electrolux/ AEG,

Dom Mody Klif Warszawa

Poszukuje osób na stanowisko: Doradca Klienta

pełny etat, umowa o pracę / umowa zlecenie.

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i nawiązywanie kontaktu z Klientem nie sprawia Ci trudności, dołącz do Naszego zespołu sprzedażowego w salonie firmowym PROASTORE

Z naszej strony zapewniamy wdrożenie i niezbędny pakiet szkoleń.

Dołącz do nas, jeśli:

• Nawiązywanie kontaktów oraz budowanie relacji z Klientami nie stanowi dla Ciebie trudności;

• Angażujesz się w swoje obowiązki;

• Masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;

• Wykazujesz inicjatywę i chęć działania;

• Szybko się uczysz;